O firmie

Witamy serdecznie

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Jesteśmy legalnie działającą i zarejestrowaną firmą, dlatego masz pewność iż wszystkie transakcje zawarte z nami będą miały prawidłowy przebieg.

Zależy nam na satysfakcji klienta dlatego też każdą transakcję traktujemy indywidualnie i dokładamy do tego wszelkich starań.

Zajmujemy się dystrybucją sprzętu RTV i AGD. W branży produktów elektroniki użytkowej o tej specyfice posiadamy kilkuletnią praktykę. Zespół wykwalifikowanych pracowników posiadających bogate doświadczenie zbudowane między innymi na jednym z większych koncernów elektronicznych w Europie dokłada wszelkich starań aby produkty jakie proponujemy spełniały najwyższe wymagane normy jakościowe.

Zajmujemy się handlem internetowym od roku 2011, mamy w tym czasie tysiące wzorowo przeprowadzonych transakcji, można nas znaleźć na Allegro.pl :

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=23815838

 

Zawsze staramy się rzetelnie i szczegółowo opisać przedmiot sprzedaży oraz aby załączone zdjęcia miały jak najlepszą jakość, ale jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lepiej zapytaj przed zalicytowaniem, aby uniknąć późniejszych nieporozumień.

Odpowiadamy zawsze na wszystkie pytania.

Zapraszamy do współpracy :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl